banner koronavirus

Děkujeme všem profesím v první linii

Vyhledávač Google v pondělí 6. dubna zveřejnil nový originální doodle – obrázek, v tomto případě video, které najdete coby logo na jeho úvodní straně. Děkujeme všem profesím v první linii v boji proti koronaviru, vzkazuje v něm.

Děkujeme všem profesím v první linii

Tohle video je pro všechny profesionály, co bojují s koronavirem v první linii

Je to jenom jedno slovo. Díky, ale přesto může znamenat pro vás, co bojujete s koronavirem v první linii, hodně. Jménem všech v tomto videu vám, lékaři, sestry, zdravotníci, lékárníci, hygienici, prodavačky, děkujeme. Pošlete to a sdílejte se svými kamarády, pro které tohle video je určené.

Olga Lounová – Nesmíš to vzdát

Děkujeme skutečným hrdinům, kteří bojují za naše životy. Dlouho jsme žili v domnění, že se tleská pouze těm, kteří jsou vidět. Pro nás jste hvězdy. Tahle hymna je poděkování za vaší službu národu. Bez vás bychom to nezvládli. Proto jsme si přáli, aby tenhle song zviditelnil vaše neuvěřitelné nasazení, díky kterému se cítíme o trošku víc v bezpečí. Děkujeme vám v první linii. Budeme se snažit být Vám tou nejlepší oporou a nenechat Vás v tom. Děkujeme všem profesím v první linii!

Song by: Raego w/Olga Lounová
Text: Raego
Námět a produkce: Raego/ Filip Horáček
Režie: David Pacholík
Střih: Pacholík Studios
Mix/Master/Recording: Ondřej Žatkuliak
Asistent Režie: Tomáš Kopecký

Poděkováním všem složkám IZS, ARMÁDĚ ČR, PRAŽSKÝM SLUŽBÁM, NEMOCNICÍM, OBCHODŮM, KRIZOVÉMU ŠTÁBU ČR a LIDEM ČR.

Další weby k tomuto tématu:

https://www.dekujemepecovatelkam.cz/

Lidé v sociálních službách také patří k hrdinům dneška.
V těžké době to nemají vůbec snadné. Vedle zdravotníků, hasičů, pokladních a dalších patří do „první linie“, ale málokdo si na ně vzpomene.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/narocne-dny-lekaru-bojujicich-s-koronavirem-92561 (fotky)
Jednotlivé státy z celého světa zavádí kvůli koronaviru bezpečnostní opatření, kvůli kterým má mnoho lidí nucenou dovolenou. Kdo naopak nemá ani minutu k zahálení, jsou lékaři. Ti se po celém světě snaží pomoci lidem, kteří byli zasaženi nákazou.