banner koronavirus

Posílení imunity proti koronaviru?

Preventan

Česká farmaceutická společnost Neuraxpharm Bohemia z Hradce Králové navyšuje výrobu produktu Preventan® Akut tak, aby nemohlo dojít k jeho výpadku. Společnost, která již více než dvacet let na trhu nabízí originální doplněk stravy na podporu imunity Preventan®, tak reaguje na významně zvýšený zájem o podporu imunity v souvislosti s epidemií koronaviru ve světě.

Na konferenci ředitelů doporučili pro zaměstnance Preventan, Vít D a omega .. kup si taky něco na posílení.. i kdyby to člověk chytl, tak to lépe zmákneš.

Koupit Preventan zde >>>

„Preventan jsme vyvinuli proto, že jsme přesvědčeni o výjimečnosti, ale i důležitosti látky ProteQuine® pro podporu slizničního imunitního systému, který je první bariérou proti virům a bakteriím a jehož funkci významně ovlivňuje zvýšená hladina imunoglobulinu typu A,“ vysvětluje generální ředitel společnosti Neuraxpharm Bohemia MUDr. Lukáš Jirka.

Aktivní látky ve 2 tabletách*množství% RHP/2 tbl.**
ProteQuine2 mgnení stanovena
Vitamin C26,4 mg33 %

„Naším posláním je pomáhat v podpoře péče o zdraví, klademe důraz na prevenci a zdravý životní styl, dlouhodobě podporujeme mnoho sportovních aktivit dětí i dospělých. Naším přáním je, aby lidé léky nebo doplňky stravy vůbec nepotřebovali, ale víme, že je to přání nesplnitelné. V tuto chvíli cítíme spoluodpovědnost za podporu imunity nás všech o to víc, že se potkala chřipková epidemie v naší zemi s riziky světové epidemie koronaviru,“ dodává MUDr. Lukáš Jirka.

Výhody produktu

  • Doplněk stravy
  • Preventan Akut ve formě tablet je vhodný k akutnímu uživání pro děti od 3 let, dospělé i seniory.
  • Přípravek k posílení imunity pro celou rodinu k akutnímu užívání.

Doporučené dávkování

1 tableta 2x denně – 20 minut nejíst a nepít, stačí nechat volně rozplynout v ústech.